Lai šī vietne pienācīgi darbotos, mēs jūsu ierīcē izvietojam sīkdatnes (cookies). Lietojot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.

Seko mūsu aktualitātēm Facebook

Vecmīlgrāvis pilns ar Tezē jauniešiem

TezēŠī gada mijā ap 15 tūkštoši jaunieši apciemoja mūsu galvas pilsētu – Rīgu. Mūsu draudze kopā ar Vecmīlgrāvja Baptistu draudzi un Rīnūžu vidusskolu uzņēma ap 180 cilvēku. Šie jaunieši nāca no dažādām valstīm – Polija, Ukraina, Spānija, Krievija, Baltkrievija, Čehija, Horvātija, Igaunija, Meksika, Itālija un Vācija.

Dienaskārtība bija vienkārša: pēc brokastīm savās viesu ģimenēs, jaunieši devās uz Balto baznīcu, kur notika lūgšana ar Tezē dziesmām. Pēc tam viņi sadalījās mazajās grupās, lai apspriestu dienas tēmu. Tad uz 2. vai 24. autobusu, lai nokļūtu centrā, kur notika pusdienas lūgšana dažādās Vecrīgas baznicās. Pēcpusdienā viņiem bija iespēja apmeklēt dažādu "vorkšopi" (darbnīcas) vai vienkāršī apskatīt un baudīt Rīgas gaisotni. Vakarā "Arēna Rīga" un "Ķīpsalas hallē" notika vakra lūgšanu, kuri bija kupli apmeklēti.

Vecgada vakarā arī notika lūģšanu ar Tezē dziesmām, bet šoreizi mūsu viesi un daži viesu ģimenes pulcējās senajā Baltajā baznīcā, lai sagaidītu 2017.g. Vakars noslēdzās ar "Tautu svētki" Rīnūžu vidusskolas zālē, kur katra nācīja parādīja kaut ko, no savas kultūras, piem. deja, dziesma vai ko citu.

Jaungada rīts tika sagaidīts arī baznīcā ar dievkalpojumu dziedot dziesmas no Tezē. Baznīca bija pilna.

Varat apskatīt bildes no šīm dienām mūmu "Facebook" lapā'.

Liels paldies Ilzei, Rebekai un Annai.

 

Birkas: Jaunieši, Tezē

Drukāt E-pasts

Lūgsim!

LūgsimDievs, mēs esam viens ar Tevi. Tu mūs esi radījis, lai mēs būtu viens ar Tevi. Tu esi mums mācījis, ka tad, ja mēs esam atvērti cits pret citu, Tu paliec mūsos. Palīdzi mums saglabāt šo atvērtību un cīnīties par to visiem spēkiem. Kad mēs pieņemam cits citu – pilnīgi, līdz galam, plaši atvērtu sirdi –, tad tas esi Tu, ko mēs pieņemam un mīlam ar visu savu būtni. Jo mūsu būtne ir Tavas būtnes sirdī, un mūsu gars sakņojas Tavējā. Piepildi mūs ar mīlestību un ļauj, lai mīlestība vieno cilvēkus, kaut arī dažādi ir ceļi, kurus ejam. Āmen.

/Tomasa Mērtona lūgšana/

DAUGAVGRĪVAS BALTĀ EVAŅĢĒLISKI LUTERISKĀ DRAUDZE

 Baltā baznīca

2, 24, 29, 58

Dievkalpojumi katru svētdienu plkst. 10:00
Ģimenes dievkalpojums
— mēneša pirmajā svētdienā.

Dievnams ir pieejams cilvēkiem ar kustību traucējumiem.

 Draudzes konti

Draudzes vajadzībām (ziedojumiem) —
LV39HABA0551024050077 (Swedbank)

Kapu maksājumiem —
LV27HABA0551047125138 (Swedbank)

Reģistrācijas numurs — 90000087696