Lai šī vietne pienācīgi darbotos, mēs jūsu ierīcē izvietojam sīkdatnes (cookies). Lietojot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.

Sekmīgi noslēdzies Alfa kurss.

Autors: Alvis Inne.

7. februārī ar skaistām svinībām, svētīgi un ar pacilājumu noslēdzās Daugavgrīvas Baltās Baznīcas draudzes rīkotais Alfa kurss.

Alfa kurss ir 15 nodarbību cikls, kas iepazīstina ar kristīgās ticības pamatiem un ir ieguvis popularitāti visā pasaulē, vairākus gadus pazīstams arī Latvijā. Vieniem šī bija iespēja atsvaidzināt zināšanas vai padziļināt savu ticību, izpratni par kādiem kristīgās dzīves svarīgiem aspektiem, citiem pārkāpt pāri kādiem aizspriedumiem, stereotipiem, vēl kādam – jau apzināts solis pretim iesvētību solījumam draudzē. Alfa kurss – tās nav tikai saistošas lekcijas, bet arī sadraudzība savā starpā brīvā, saviesīgā un neformālā gaisotnē, baudot cienastu, dalīšanās savos uzskatos un pieredzē, iespēja uzdot jautājumus un kopīgi meklēt uz tiem atbildes. Īpašs notikums katrā
Alfa kursā ir viena nedēļas nogale, kad dalībnieki tiek aicināti uz izbraukuma lekcijām. Kopīgi pavadītais laiks ārpus ierastās vides kļūst par vienu no spilgtākajiem dalībnieku iespaidiem visā kursa gaitā.

Paldies par izturību un neatlaidību kursa beidzējiem, un pašaizliedzību kalpotāju komandai! Lai Kungs mūs visus vada uz dziļāku Viņa pazīšanu!

ALFA kursa dalibnieki un komanda.ALFA torte. Pirms.ALFA torte. Pēc. 

Drukāt